piła

O biurze

Pilska siedziba to 30-osobowy zespół zarządzany przez Dawida Birulę, Head of Service Delivery, oraz Łukasza Orłowskiego, Service Delivery Managera.


Pilski STX Next

Każdy z oddziałów STX Next to są przede wszystkim ludzie, którzy go współtworzą.

Nie inaczej jest w Pile - historia pilskiego oddziału rozpoczyna się kilka lat temu, gdy jeden z doświadczonych developerów zamarzył o tym, by powrócić do rodzinnego miasta. Jego powrót i ambitne plany stały się podstawą do powstania trzeciego w historii oddziału STX Next.


Pilski oddział STX Next to pasjonaci programowania o bardzo szerokim spektrum zainteresowań.

To właśnie Piła stała się kolebką tematu drukarek 3D w STX-ie. To właśnie w pilskim biurze nasi współpracownicy spotykają się podczas cyklicznych Hyde Parków, dzieląc się wiedzą zarówno o tym, co związane z zawodem, jak i swoimi prywatnymi zainteresowaniami.


Pilanie to także fani dobrego jedzenia i wyśmienitej zabawy, a hasła “integracja” nie trzeba powtarzać dwa razy.

Pozaprojektowy czas często spędzają na kajakach, wyjściach do kina, grach planszówkowych czy zespołowych wyjściach integracyjnych.

STX Next to są przede wszystkim ludzie. Poznaj część naszego pilskiego zespołu oraz to, co jest dla nas ważne w codziennej współpracy i kulturze organizacyjnej.

Product Owner
Tomasz Muszczek

Osobiście, nie postrzegam STX Next jako ‘po prostu’ firmę. To coś więcej. Pracując w pilskim biurze już ponad połowę dekady mam poczucie pewnej wspólnoty - ludzi o podobnych zainteresowaniach, pasjach i hobby, szczególnie w zakresie szeroko pojętej, nowoczesnej technologii. Wzajemnie się inspirujemy i napędzamy do ciągłego rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń - zarówno indywidualnie, jak i poprzez udział w branżowych eventach wszelkiego rodzaju.

Recruitment & EB Specialist
Aneta Grzymska

W STX-ie pracuję już prawie 6 lat. Dla mnie jest to praca, z której czerpię mega satysfakcję. Mam kontakt ze świetnymi specjalistami, od których można się wiele nauczyć, ale i sama mam okazję dzielić się swoim doświadczeniem, prowadzić różne prezentacje oraz promować firmę nie tylko na rynku lokalnym. Ludzie - to zdecydowanie największa wartość naszego oddziału w Pile! Każdy ze swoją pasją i zaangażowaniem napędza do działania.

Head of Service Delivery
Dawid Birula

Praca w STX Next to bardzo elastyczne podejście do współpracy. Można z łatwością pogodzić życie prywatne i służbowe, gdy pojawiają się niestandardowe wyzwania. Kultura dzielenia się wiedzą jest na porządku dziennym. Coroczny budżet szkoleniowy pozwala na nieustanny rozwój. Organizując liczne wydarzenia firma daje też szansę na współpracę osobom, które znajdują się za samym początku kariery zawodowej. Pod okiem naszych ekspertów zdobywają nowe poziomy w ścieżce rozwoju zawodowego. Praca zespołowa oprócz kompetencji twardych, daje również szansę na praktyczną naukę kompetencji miękkich. A gdy osiągniesz już wiele, firma chętnie zobaczy Ciebie w nowej roli jeśli masz takie życzenie. Nie da się ukryć, że sukces firmy budują fantastyczni ludzie z poczuciem humoru - profesjonaliści. To naprawdę duży komfort mieć ich u boku, codziennie jestem zaskakiwany otwartością umysłu i gotowością do pomocy.

Service Delivery Manager
Łukasz Orłowski

Moja przygoda z STX Next zaczęła się ponad 4 lata temu. Już od samego początku - od procesu rekrutacji, aż po dzień dzisiejszy - mam to niezwykle pozytywne poczucie, że pracuję z ludźmi, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale i pasję do tego, co robią. Dlatego dla mnie STX to przede wszystkim wspaniali ludzie będący zarówno inspiracją do nieustannego rozwoju, jak i źródłem niebanalnej atmosfery. To jednocześnie miejsce dające szansę na rozwinięcie skrzydeł swojej kariery zawodowej.

Nadchodzące eventy

Wydarzenia

Hot-dog Days, spotkania z serii Hyde Park, integracje oddziałowe i druk 3D - zobacz jakie wydarzenia organizujemy w pilskim oddziale, jak się integrujemy i jak spędzamy swój pozaprojektowy czas.

Klub pasjonatów druku 3D

Lubimy rywalizować nie tylko w grach, ale również w technologii. Kilka razy do roku organizujemy tematyczne hackathony, w trakcie których rywalizujemy, i co najważniejsze, eksperymentujemy z różnymi bibliotekami i technologiami.


Hyde Park

Co jakiś czas organizujemy wewnętrzne spotkania w trakcie których dzielimy się swoją wiedzą z zakresu technologii czy to prywatnych i pozaprojektowych zainteresowań. Poprzednie edycje minęły w klimacie znanych nam już lightning talków pod hasłem Webpack, urządzeń IoT oraz mikroserwisów. A w trakcie ostatniej edycji, nasza Testerka, Ania, podzieliła się swoim zainteresowaniem bronią oraz strzelnicą.


Hot-dog Days

Oprócz dźwięków druku 3D i głośnych dyskusji w trakcie wewnętrznych Hyde Parków, co jakiś czas w przeróżne zakątki biura donoszą się ożywione rozmowy i smaczne zapachy ciepłych bułek i kabanosów. Kochamy jedzenie, dlatego nasza kuchnia często zamienia się w szwedzki stół z pysznościami, które spożywamy w gronie koleżanek i kolegów z całego biura.


Integracje większe i mniejsze

Zamiłowanie do integracji większych i mniejszych to jedna ze wspólnych cech wszystkich oddziałów STX-a. Na hasło ‘integracja’ zawsze mamy w głowie gry, świeże powietrze, miłe towarzystwo i oczywiście … coś pysznego do jedzenia ;)

Dowiedz się więcej o naszych wydarzeniach na blogu

Kontakt

Masz pytania?

EB & Recruitment Specialist

Aneta Grzymska