LIGHTGMB NLTK
Gdansk

Test Automation Specialist

Experience:

Regular

Lodz

Software Tester

Experience:

Regular/Senior

Zobacz wszystkie
Quality Assurance

Nasze testerskie supermoce

Za jakościowym i działającym oprogramowaniem stoi nie tylko dobrze napisany kod. STX-owy zespół testerski to mieszanka różnorodnych kompetencji i eksperckiej dbałości o jakość. Nasi specjaliści na co dzień wspierają zespoły developerskie, testując tworzone aplikacje manualnie oraz automatycznie.

Dla nas QA to nie tylko dbanie o jakość. Testowanie to też analiza, obserwowanie zmian, badanie pokrycia, prowadzenie metryk – a w wyniku inteligentne podejście do produktu w celu zapewnienia najwyższej jakości.
Quality Assurance

Zespół

STX-owy zespół testerski to eksperci testowania manualnego i automatycznego, którzy potrafią łączyć ze sobą kompetencje miękkie i twarde, kreatywność i komunikatywność, doskonałą znajomość testowanej aplikacji, a także krytyczne myślenie.

Jeśli umiejętność szukania dziury w całym płynie w Twoich żyłach, a znalezienie wszystkich błędów brzmi jak ciekawe zadanie do wykonania, dołącz do naszego grona doświadczonych testerów i wspólnie z nami twórz jakościowe aplikacje.

Sprawdź nasze otwarte stanowiska
Quality Assurance

Technologie

W projektach stosujemy testowanie funkcjonalne, regresji, strukturalne, wydajnościowe, niefunkcjonalne i wiele innych. Z kolei technologie, narzędzia i rodzaje testowania dobieramy na podstawie zakresu odpowiedzialności, specyfiki aplikacji oraz ogólnych możliwości konkretnego projektu.

Oto niektóre technologie i narzędzia, z jakich korzystamy w naszych projektach.

Portfolio

Portfolio projektowe

Technologie

Narzędzia Big data & Analytics

Seerene

Seerene to platforma zarządzania kodem i ludźmi, która wyznacza nowy standard zarządzania kluczowymi zasobami przez osoby na stanowiskach CIO, czyli kodem i umiejętnościami programistów.

Seerene oferuje rewolucyjny pogląd i narzędzia analityczne dla oprogramowania o krytycznym znaczeniu dla działalności firmy. Przedsiębiorstwa, firmy IT i organy regulacyjne uzyskują wiedzę na temat kodu, aplikacji i zespołów pozwalającą na podejmowanie działań. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech, a dodatkowe oddziały w Hongkongu i Stanach Zjednoczonych.

Więcej

Technologie

Sprzedaż P2P

Verve

Verve to globalna platforma, która umożliwia promowanie produktów, które kochają wśród swoich przyjaciół. Oprogramowanie Verve oferuje wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia programu ambasadorskiego od początku do końca.

Verve.co (wcześniej znany jako StreetTeam) jest wiodącym na świecie oprogramowaniem do sprzedaży peer-to-peer i marketingu dla rozrywki na żywo. Verve umożliwia swoim klientom przekształcenie najbardziej wpływowych fanów w ambasadorów, którzy promują swoje imprezy, sprzedając ponad 300.000 biletów w 14 krajach od 2012 roku.

Więcej

Technologie

Branża Fintech

finstreet GmbH

Finstreet to niemiecka platforma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i technologii dla usług finansowych. Finstreet skupia się na profesjonalizacji procesów biznesowych i tworzeniu rzeczywistej wartości dodanej w szybki i prosty sposób, koncentrując się na korzyściach i potrzebach swoich klientów.

Finstreet GmbH świadczy usługi konsultingowe na rzecz organizacji bankowych i finansowych w Niemczech. Ich głównym przedmiotem zainteresowania jest projekt koncepcyjny, jak również rozwój i dystrybucja cyfrowych produktów i modeli biznesowych.

Więcej

Technologie

Platforma kryptowalutowa

Blocktrade

Nowoczesna platforma obrotu kryptowalutą, której najważniejsze cechy to szybkość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Pozwala ona użytkownikom detalicznym, brokerom, profesjonalnym inwestorom, jak również menedżerom funduszy instytucjonalnych na obrót aktywami i indeksami kryptowalutowymi w sposób w pełni kontrolowany i bezpieczny. Platforma posiada najwyższe standardy i zabezpieczenia, opiera się na wydajności w obsłudze dużych transakcji i dogłębnej znajomości rynku, jednocześnie spełniając rygorystyczne wymogi prawne. Blocktrade.com zapewnia najwyższy poziom zaawansowania i prostoty której oczekujesz, z funkcjami inwestycyjnymi w zasięgu ręki.

Więcej

Technologie

Szkolnictwo

Zappi

Zappi w prosty sposób łączy kadrę nauczycielską i pomocniczą z lokalnymi szkołami w zakresie prac zaopatrzeniowych.

Zapewnienie edukacji jest stresującym i uciążliwym zadaniem zarówno dla szkół, które są w potrzebie, jak i dla nauczycieli, którzy ją realizują. Istniejące agencje pośrednictwa pracy starają się łączyć obie strony poprzez liczne rozmowy telefoniczne, głównie w godzinach porannych. Zazwyczaj nauczyciele są spóźnieni w chwili podjęcia pracy, a kierownicy placówek poszukujących zastępstwa nie mają wpływu na poziom przyjmowanych pracowników.

Więcej

Kontakt

Masz pytania?