Gdansk

Head of Service Delivery

Experience:

Senior

Zobacz wszystkie
Management

Nasz zespół

5 oddziałów, ponad 330 współpracowników oraz ponad 200 zrealizowanych projektów. Za tymi liczbami stoi długoletnie doświadczenie na rynku, eksperckie umiejętności, prawdziwi pasjonaci na pokładzie i, oczywiście, STX-owa załoga managerska, która łączy to wszystko w płynne zarządzanie i skuteczne dostarczanie usług.

Na pokładzie STX Next mamy ponad 20-osobową załogę managerską,

wśród której są dyrektorzy poszczególnych oddziałów, managerowie Service Delivery, CEO, Service Delivery Director oraz osoby opiekujące się obszarami: Marketingu, Rekrutacji, Business Development, Product Design, Administracji i DevOps.

Management

Jak pracujemy?

Zarządzanie zespołami, budowanie nowych linii biznesowych, zarządzanie satysfakcją klienta, rozwiązywanie trudnych sytuacji projektowych, rozszerzanie katalogu usług, podejmowanie decyzji biznesowych - to tylko niektóre z obowiązków i obszarów odpowiedzialności naszych Service Delivery Ekspertów.

Pracujemy w bardzo zmiennym środowisku, na zmiennym rynku, wśród wielu potrzeb różnorodnych interesariuszy i potrafimy bardzo szybko dostosować się do potrzeb naszych partnerów oraz współpracowników.

Management

Rozwój

Masz za sobą doświadczenie w zarządzaniu zespołami, budowaniu długoterminowych relacji z klientami oraz zarządzaniu procesem dostarczania usług? Masz doświadczenie w zarządzaniu innym obszarem? A może po prostu chcesz się dowiedzieć o możliwościach współpracy? Daj nam znać. Po prostu, porozmawiajmy.

Sprawdź nasze otwarte stanowiska

Kontakt

Masz pytania?