Sales

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, dla których pasją jest wspieranie firmy w realizacji jej celów biznesowych. Dołącz do naszego zespołu i przyczyń się do poszerzenia klienckiego portfolio STX Next.

Sales

Zespół

Nasz team to mieszanka różnych kultur: polskiej, peruwiańskiej, kanadyjskiej i hiszpańskiej. Każdy z nas ma swój indywidualny styl pracy i obszary odpowiedzialności - i właśnie to napędza nas do działania, rozwoju i uczenia się od siebie nawzajem.

Z jedną z pięciu wartości STX Next utożsamiamy się najbardziej - dbamy o ciągły rozwój, uczestnicząc w lokalnych czy też zagranicznych szkoleniach i konferencjach branżowych.

Sales

Jak pracujemy

Pomoc i feedback? Zawsze!

Każdy z członków naszego zespołu ma cotygodniowe spotkania 1-1 ze swoim mentorem.

Głównym celem tych spotkań jest uzyskanie feedbacku na temat swojej pracy, konsultacja projektów sprzedażowych oraz wyznaczenie celów na najbliższy tydzień.

Work-life balance

Wierzymy, że istnieje idealna proporcja między życiem prywatnym a zawodowym. W pełni odpowiadamy za organizację swojego dnia pracy, dlatego wraz z zespołem ustalamy godziny pracy i wymiar pracy zdalnej, który jest dogodny dla wszystkich.

Personal Branding

Dobra sprzedaż to też dobry branding. Ścisła współpraca i ogromne wsparcie ze strony zespołu marketingowego pomaga nam w prowadzeniu kampanii jak i budowaniu pozycji sprzedażowej na rynku.

Poznajemy nowe dla nas obszary

Jesteśmy zdania, że same sprzedażowe warsztaty nie wystarczą. Pracujemy w branży IT, która w szalonym tempie wyznacza coraz to nowsze trendy, lepsze technologie i szybsze narzędzia.

Rozmawiamy o nowych kierunkach technologicznych, dyskutujemy o frameworkach, a nawet uczymy się podstaw programowania w Pythonie. Po prostu chcemy być na bieżąco.

Budżet szkoleniowy

Mając do dyspozycji roczny budżet szkoleniowy, sami decydujemy o kolejnym szkoleniu czy konferencji, na którą się wybierzemy. Lokalny i zagraniczny rynek oferuje nam spory asortyment wydarzeń, dzięki którym możemy spełniać swoje indywidualne i zespołowe cele rozwojowe.

Book Club

Nasz zespół łączy nie tylko zawód i dobre żarty, ale też zamiłowanie do książek. Co miesiąc organizujemy spotkania, na których każdy przedstawia recenzję przeczytanej ostatnio książki z obszaru sprzedaży, biznesu czy to psychologii.