LIGHTGMB NLTK
development

Nasze koderskie supermoce

Wyjątkowy kod tworzą wyjątkowi specjaliści. W programowaniu łączymy wieloletnie doświadczenie i ekspercką znajomość Pythona, doprawiamy umiejętnościami z obszaru frontend, React Native, machine learning, a niekiedy sięgamy po coś zupełnie nowego, jak np. Golang.

Wybierz swoją rolę i dowiedz się więcej

Python Developers

JavaScript Developers

React Native Developers

Machine Learning

Python

Towarzyszy nam od samego początku, a więc już kilkanaście lat.

Zaczynaliśmy w gronie kilku programistów, a obecnie załoga naszych Pythonowych ekspertów liczy ponad 100 osób. Technologie nie stoją w miejscu i właśnie to, z roku na rok, motywuje nas do poszerzania obszarów technologicznych, jakie rozwijamy w zespole Development.

JavaScript

Od wielu lat wspieramy naszych specjalistów w rozwoju umiejętności front-endowych. Tworzymy dynamiczne strony internetowe i aplikacje webowe, dostarczamy najnowocześniejsze komponenty oraz efekty interaktywne, doradzamy w zakresie wyboru technologii i zapewniamy kompleksowe wsparcie oraz pomoc w utrzymaniu.

Nasz zespół JavaScript to doświadczony team składający się zarówno z osób poruszających się tylko w technologiach front-endowych jak i specjalistów full-stack.

React Native

Technologie mobilne, a w szczególności React Native, towarzyszą nam od dobrych kilku lat.

Projekty mobilne są w STX Next zarówno niezależnymi projektami, jak i uzupełniają to, co przygotują nasze zespoły webowe czy IoT. Działamy sprawnie i jak zwykle zwinnie - większość naszych procesów dotyczących budowania i wydawania aplikacji jest zautomatyzowana.

Technologie

Pracujemy na frameworkach takich jak: TypeScript, Jest, Enzyme, Detox, Redux, GraphQL, Apollo Client i wiele innych.

Projekty

Do tej pory mieliśmy okazję zrealizować szerokie spektrum projektów opartych o technologie mobilne:

Od aplikacji smart home, Ubera dla nauczycieli, aplikacji medytacyjnej sygnowanej nazwiskiem Arabskiej Kobiety Roku, komunikatora dla szkół, po aplikację, która ma sprawić, że szwajcarskie miasta będą jeszcze czystsze.

Machine Learning

Ponad 14-letnie doświadczenie w Pythonie pozwoliło nam otworzyć się na zupełnie nowy, ale już opanowany przez wielu naszych specjalistów, obszar technologiczny - machine learning.

Pod opieką naszego Machine Learning Experta tworzymy niestandardowe rozwiązania związane z uczeniem maszynowym, sztuczną inteligencją, modelowaniem statystycznym, regresją, wykrywaniem anomalii, rozpoznawaniem mowy oraz przetwarzaniem języka naturalnego. ML/AI często styka się z innymi obszarami pozwalając nam realizować interdyscyplinarne projekty i tym samym rozwijać się w nowych kierunkach technologicznych, takich jak IoT, cyberbezpieczeństwo, blockchain, big data czy cloud computing.

Technologie

Tensorflow, Keras, PyTorch, OpenCV, Scikit-learn, Xgboost, LightGBM, CatBoost, NLTK, Gensim, Pandas i wiele innych.

Machine learning

Rozwój

Jako zespół Machine Learning skupiamy się na 3 kluczowych obszarach.
  • Tworzymy innowacyjne i dopasowane do konkretnych wymagań modele, co pozwala naszym klientom zachować pełną kontrolę nad wszystkimi aspektami rozwoju AI, w tym przetwarzania danych, modelem ML oraz wizualizacją.
  • Aby móc bezproblemowo włączyć rozwiązania ML do istniejących już klienckich produktów, zwiększając tym samym ich możliwości, stosujemy oparte na chmurze usługi ML oraz wstępnie przeszkolone modele, tj. Amazon Web Services, Google Cloud oraz Azure.
  • Jako eksperci ML pełnimy też rolę doradców w zakresie uczenia maszynowego. Pomagamy klientom przenieść rozwiązania ML na wyższy poziom poprzez optymalizację czy zbudowanie złożonych systemów AI od podstaw.
Portfolio

Portfolio projektowe

Technologie

Platforma kryptowalutowa

Blocktrade

Nowoczesna platforma obrotu kryptowalutą, której najważniejsze cechy to szybkość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Pozwala ona użytkownikom detalicznym, brokerom, profesjonalnym inwestorom, jak również menedżerom funduszy instytucjonalnych na obrót aktywami i indeksami kryptowalutowymi w sposób w pełni kontrolowany i bezpieczny. Platforma posiada najwyższe standardy i zabezpieczenia, opiera się na wydajności w obsłudze dużych transakcji i dogłębnej znajomości rynku, jednocześnie spełniając rygorystyczne wymogi prawne. Blocktrade.com zapewnia najwyższy poziom zaawansowania i prostoty której oczekujesz, z funkcjami inwestycyjnymi w zasięgu ręki.

Więcej

Technologie

Internet of Things / aplikacja mobilna

Nota Nota

Aplikacja NOTA NOTA umożliwia zarządzanie osobistym urządzeniem do produkcji perfum. Użytkownik może również zaprojektować własne perfumy by następnie zlecić ich produkcję na miejscu. Aplikacja zawiera portal społecznościowy, za pomocą którego możesz dzielić się swoimi projektami i błyskawicznie wypróbowywać perfumy innych użytkowników.

NOTA NOTA pozwala projektantom i twórcom z całego świata projektować i udostępniać perfumy. Jest to nowa koncepcja mieszania perfum w ramach codziennych czynności zupełnie jak korzystanie z ekspresu do kawy. NOTA NOTA otrzymała nagrodę iF Design Award w kategorii Produkt Roku 2018.

Więcej

Technologie

Szkolnictwo

Zappi

Zappi w prosty sposób łączy kadrę nauczycielską i pomocniczą z lokalnymi szkołami w zakresie prac zaopatrzeniowych.

Zapewnienie edukacji jest stresującym i uciążliwym zadaniem zarówno dla szkół, które są w potrzebie, jak i dla nauczycieli, którzy ją realizują. Istniejące agencje pośrednictwa pracy starają się łączyć obie strony poprzez liczne rozmowy telefoniczne, głównie w godzinach porannych. Zazwyczaj nauczyciele są spóźnieni w chwili podjęcia pracy, a kierownicy placówek poszukujących zastępstwa nie mają wpływu na poziom przyjmowanych pracowników.

Więcej

Technologie

Sprzedaż P2P

Verve

Verve to globalna platforma, która umożliwia promowanie produktów, które kochają wśród swoich przyjaciół. Oprogramowanie Verve oferuje wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia programu ambasadorskiego od początku do końca.

Verve.co (wcześniej znany jako StreetTeam) jest wiodącym na świecie oprogramowaniem do sprzedaży peer-to-peer i marketingu dla rozrywki na żywo. Verve umożliwia swoim klientom przekształcenie najbardziej wpływowych fanów w ambasadorów, którzy promują swoje imprezy, sprzedając ponad 300.000 biletów w 14 krajach od 2012 roku.

Więcej

Technologie

Branża Fintech

Newable

Newable Business Finance jest wspólnym przedsięwzięciem dwóch wiodących kredytodawców MŚP w Wielkiej Brytanii: Newable Limited i Liberis Limited.

Newable Business Finance to platforma umożliwiająca użytkownikom ubieganie się o pożyczki dla firm w wysokości od 26.000 do 150.000 funtów. Procedura ubiegania się o kredyt jest szybka i wygodna, co pozwala właścicielom firm na otrzymanie pieniędzy w bardzo sprawnie i na czas. Pomaga im to również rozwijać swój biznes w zaledwie kilka dni. Również po otrzymaniu pożyczki, Newable Business Finance wspiera właścicieli firm poprzez usługę mentoringu.

Więcej

Technologie

Sprzedaż biletów

Coras

Globalna platforma sprzedaży, która umożliwia dostawcom umieszczenie puli biletów jak również uzyskanie dostępu w czasie rzeczywistym dystrybutorom z dowolnego sektora.

Coras tworzy globalną sieć sprzedaży biletów korzystając z jednego API, dzięki czemu klienci mogą kupować interesujące ich bilety za pośrednictwem stron, z których już korzystają.

Więcej

Kontakt

Masz pytania?