CGE
DevOps

Jak działamy?

W procesie tworzenia oprogramowania zależy nam nie tylko na działającym kodzie, w pełni przetestowanej aplikacji i zwinnym podejściu. Budujemy produkty z zachowaniem perspektywy całości obrazu, głębokiego monitoringu i dostarczania wiarygodnych danych, dzięki którym możemy podejmować najlepsze decyzje. DevOps to dość pojemny termin, w którym na co dzień próbujemy odnaleźć idealną synergię pomiędzy Dev i Ops.

Bardzo blisko współpracujemy z zespołami Development, wspierając ich poprzez przygotowanie zautomatyzowanego środowiska CI/CD.

Automatyzację wykorzystujemy również do bieżącego utrzymania i monitorowania infrastruktury chmurowej w trybie 24/7, wspierając klientów w przypadku wystąpienia problemów w dostępie do serwisów.

DevOps

Nasz zespół

Team DevOps to zespół inżynierów, który stale się powiększa, a większość jego członków na co dzień pracuje w poznańskim biurze STX Next.

Praca w jednym pokoju pozwala nam na stały monitoring tego, co działa najlepiej i przynosi wymierne efekty - działamy jako spójny zespół i zawsze możemy liczyć na wsparcie kolegów z większym doświadczeniem. Zróżnicowane seniority inżynierów w naszym zespole daje możliwość ciągłego rozwoju kompetencji technicznych, liderskich oraz mentorskich. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Devops

Technologie

Cloud & Wirtualizacja

Monitoring

CI/CD

Konfiguracja & Automatyzacja

Load Balancers

Containers & Provisioning

Bazy danych

DevOps

Rozwój

W naszym zespole możesz wyspecjalizować się w jednym z wymienionych wyżej obszarów, a możesz też wybrać bardziej obszerną dziedzinę - każda opcja jest możliwa.

Różnorodność klientów jest coraz większa i nie ma czasu na nudę, za to jest niepowtarzalna okazja pracy z różnymi usługami oferowanymi przez dostawców chmury.

Masz już wiedzę techniczną, lubisz dzielić się wiedzą, rozmawiać z klientami i proponować ciekawe rozwiązania skomplikowanych problemów? Ułatwimy ci zrobienie kolejnego kroku i wstąpienie do grona doświadczonych liderów technologicznych i architektów systemowych.

Sprawdź nasze otwarte stanowiska

Kontakt

Masz pytania?