product design

Zostań częścią zespołu, który żyje tworzeniem rozwiązań, a przede wszystkim wie, jak odkryć w sobie niekończące się pokłady kreatywności.

product design

Nasze supermoce

UX Design

Do projektowania User Experience podchodzimy kompleksowo. To proces, który łączy w sobie wiedzę ekspercką oraz metodologie zorientowane na użytkownika.

UI Design

Stawiamy na projektowanie wizualnie ekscytujących i estetycznych interfejsów, które są spójne z brandingiem oraz biznesowymi potrzebami klienta.

Motion & Interaction Design

Animacje

Customowe Ilustracje

Prototypowanie

Visual Brand Identity

Web Design

Product Strategy

Konsultacje ekspertów

Production Design

Proces

Jak pracujemy?

Design jest sportem zespołowym.

Wyjątkowe pomysły i rozwiązania powstają w wyniku połączenia rozmaitych umiejętności. Mimo że osoby z naszego zespołu cechują różne kompetencje – user experience, visual czy motion design – to na co dzień działamy wedle koncepcji, w której każdy z członków jest/czuje się Product Designerem.

Proces

DDD workflow

Przepływ pracy naszego zespołu to mieszanka modelu Podwójnego Diamentu i podejścia DDD: Discover, Define, Deliver.

Ten wyjątkowy sposób codziennie wspiera nas w tworzeniu najwyższej klasy rozwiązań cyfrowych.

Product Design Website

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę Product Design.

Zobacz więcej
01

Discovery

Weryfikujemy pomysł z punktu widzenia biznesu, użytkownika oraz technologii, aby mieć pewność, że dane rozwiązanie zapewnia wartość i możliwość implementacji.

02

Definition

Następnie opracowujemy podstawową koncepcję struktury, nawigacji i zachowań produktu, a także jego wygląd, który będzie atrakcyjny zarówno pod kątem wymagań biznesowych, jak i dla przyszłych użytkowników produktu.

03

Delivery

W momencie akceptacji rozwiązania, przechodzimy do etapu implementacji oraz ścisłej współpracy z zespołem developerskim.

Portfolio

Portfolio projektowe

Główne zadanie naszego zespołu polega na celowym i intencjonalnym rozwiązywaniu problemów zarówno klientów, jak i końcowych użytkowników tworzonych przez nas produktów. Rozwiązania te widoczne są w formie szerokiego wachlarza interfejsów, które są nie tylko wizualnie ekscytujące, ale przede wszystkim funkcjonalne i użyteczne.

Internet of Things / aplikacja mobilna
Aplikacja NOTA NOTA umożliwia zarządzanie osobistym urządzeniem do produkcji perfum.

NOTA NOTA pozwala projektantom i twórcom z całego świata projektować i udostępniać perfumy. Jest to nowa koncepcja mieszania perfum w ramach codziennych czynności zupełnie jak korzystanie z ekspresu do kawy. NOTA NOTA otrzymała nagrodę iF Design Award w kategorii Produkt Roku 2018.

Więcej
Aplikacja mobilna
Zappi w prosty sposób łączy kadrę nauczycielską i pomocniczą z lokalnymi szkołami w zakresie prac zaopatrzeniowych.

Zapewnienie edukacji jest stresującym i uciążliwym zadaniem zarówno dla szkół, które są w potrzebie, jak i dla nauczycieli, którzy ją realizują. Istniejące agencje pośrednictwa pracy starają się łączyć obie strony poprzez liczne rozmowy telefoniczne, głównie w godzinach porannych. Zazwyczaj nauczyciele są spóźnieni w chwili podjęcia pracy, a kierownicy placówek poszukujących zastępstwa nie mają wpływu na poziom przyjmowanych pracowników.

Więcej
Aplikacja mobilna
Nowoczesna platforma obrotu kryptowalutą, której najważniejsze cechy to szybkość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Pozwala ona użytkownikom detalicznym, brokerom, profesjonalnym inwestorom, jak również menedżerom funduszy instytucjonalnych na obrót aktywami i indeksami kryptowalutowymi w sposób w pełni kontrolowany i bezpieczny. Platforma posiada najwyższe standardy i zabezpieczenia, opiera się na wydajności w obsłudze dużych transakcji i dogłębnej znajomości rynku, jednocześnie spełniając rygorystyczne wymogi prawne. Blocktrade.com zapewnia najwyższy poziom zaawansowania i prostoty której oczekujesz, z funkcjami inwestycyjnymi w zasięgu ręki.

Więcej
Platforma społeczności sportowych
Movyu.pl - projektowanie skalowalnego rozwiązania cyfrowego dla społeczności sportowych.

Decathlon jest największym sklepem sportowym na świecie, z obrotami na poziomie 11 mld euro w 2017 roku. Produkuje i sprzedaje produkty sportowe, zarówno lokalnie jak i online. Decathlon posiada obecnie ponad 1400 sklepów i zatrudnia 9000 osób w 47 krajach świata. 69% ich sprzedaży jest generowane na poziomie międzynarodowym.

Więcej
Szkolny asystent głosowy
Signat Kit łączy nauczycieli, dyrektorów, pracowników szkoły, uczniów i opiekunów, aby umożliwić im łatwą wymianę informacji i utrzymywanie kontakty.

Signal Kit jest kompletnym, wielokanałowym pakietem komunikacyjnym dla społeczności związanej z edukacją 12-klasową w obrębie okręgów szkolnych. Signal Kit to nie tylko aplikacja mobilna obsługująca platformę internetową, ale także skalowalny asystent, który może być używany zarówno jako interfejs głosowy, jak i chatbot przy użyciu innego oprogramowania.

Więcej
product design

Product Design Team

Poznaj zespół i zanurz się w kreatywny świat naszych rozwiązań!

Instagram

Zapraszamy za kulisy codziennej pracy zespołu Product Design.

Zobacz więcej

Dribbble

Miejsce w którym dajemy się ponieść kreatywności. Zobacz nasze dribbble shots!

Zobacz więcej

Behance

Za dobrym rozwiązaniem stoi dobry proces. Przekonaj się na przykładzie naszych projektów.

Zobacz więcej