product design

Zostań częścią zespołu, który żyje tworzeniem rozwiązań, a przede wszystkim wie, jak odkryć w sobie niekończące się pokłady kreatywności.

product design

Nasze supermoce

UX Design

Do projektowania User Experience podchodzimy kompleksowo. To proces, który łączy w sobie wiedzę ekspercką oraz metodologie zorientowane na użytkownika.

UI Design

Stawiamy na projektowanie wizualnie ekscytujących i estetycznych interfejsów, które są spójne z brandingiem oraz biznesowymi potrzebami klienta.

Motion & Interaction Design

Animacje

Customowe Ilustracje

Prototypowanie

Visual Brand Identity

Web Design

Product Strategy

Konsultacje ekspertów

Production Design

Proces

Jak pracujemy?

Design jest sportem zespołowym.

Wyjątkowe pomysły i rozwiązania powstają w wyniku połączenia rozmaitych umiejętności. Mimo że osoby z naszego zespołu cechują różne kompetencje – user experience, visual czy motion design – to na co dzień działamy wedle koncepcji, w której każdy z członków jest/czuje się Product Designerem.

Proces

DDD workflow

Przepływ pracy naszego zespołu to mieszanka modelu Podwójnego Diamentu i podejścia DDD: Discover, Define, Deliver.

Ten wyjątkowy sposób codziennie wspiera nas w tworzeniu najwyższej klasy rozwiązań cyfrowych.

Product Design Website

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę Product Design.

Zobacz więcej
01

Discovery

Weryfikujemy pomysł z punktu widzenia biznesu, użytkownika oraz technologii, aby mieć pewność, że dane rozwiązanie zapewnia wartość i możliwość implementacji.

02

Definition

Następnie opracowujemy podstawową koncepcję struktury, nawigacji i zachowań produktu, a także jego wygląd, który będzie atrakcyjny zarówno pod kątem wymagań biznesowych, jak i dla przyszłych użytkowników produktu.

03

Delivery

W momencie akceptacji rozwiązania, przechodzimy do etapu implementacji oraz ścisłej współpracy z zespołem developerskim.

Portfolio

Portfolio projektowe

Główne zadanie naszego zespołu polega na celowym i intencjonalnym rozwiązywaniu problemów zarówno klientów, jak i końcowych użytkowników tworzonych przez nas produktów. Rozwiązania te widoczne są w formie szerokiego wachlarza interfejsów, które są nie tylko wizualnie ekscytujące, ale przede wszystkim funkcjonalne i użyteczne.

Internet of Things / aplikacja mobilna
Aplikacja NOTA NOTA umożliwia zarządzanie osobistym urządzeniem do produkcji perfum.

NOTA NOTA pozwala projektantom i twórcom z całego świata projektować i udostępniać perfumy. Jest to nowa koncepcja mieszania perfum w ramach codziennych czynności zupełnie jak korzystanie z ekspresu do kawy. NOTA NOTA otrzymała nagrodę iF Design Award w kategorii Produkt Roku 2018.

Więcej
Aplikacja mobilna
Zappi w prosty sposób łączy kadrę nauczycielską i pomocniczą z lokalnymi szkołami w zakresie prac zaopatrzeniowych.

Zapewnienie edukacji jest stresującym i uciążliwym zadaniem zarówno dla szkół, które są w potrzebie, jak i dla nauczycieli, którzy ją realizują. Istniejące agencje pośrednictwa pracy starają się łączyć obie strony poprzez liczne rozmowy telefoniczne, głównie w godzinach porannych. Zazwyczaj nauczyciele są spóźnieni w chwili podjęcia pracy, a kierownicy placówek poszukujących zastępstwa nie mają wpływu na poziom przyjmowanych pracowników.

Więcej
Aplikacja mobilna
Nowoczesna platforma obrotu kryptowalutą, której najważniejsze cechy to szybkość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Pozwala ona użytkownikom detalicznym, brokerom, profesjonalnym inwestorom, jak również menedżerom funduszy instytucjonalnych na obrót aktywami i indeksami kryptowalutowymi w sposób w pełni kontrolowany i bezpieczny. Platforma posiada najwyższe standardy i zabezpieczenia, opiera się na wydajności w obsłudze dużych transakcji i dogłębnej znajomości rynku, jednocześnie spełniając rygorystyczne wymogi prawne. Blocktrade.com zapewnia najwyższy poziom zaawansowania i prostoty której oczekujesz, z funkcjami inwestycyjnymi w zasięgu ręki.

Więcej
Platforma społeczności sportowych
Movyu.pl - projektowanie skalowalnego rozwiązania cyfrowego dla społeczności sportowych.

Decathlon jest największym sklepem sportowym na świecie, z obrotami na poziomie 11 mld euro w 2017 roku. Produkuje i sprzedaje produkty sportowe, zarówno lokalnie jak i online. Decathlon posiada obecnie ponad 1400 sklepów i zatrudnia 9000 osób w 47 krajach świata. 69% ich sprzedaży jest generowane na poziomie międzynarodowym.

Więcej
Szkolny asystent głosowy
Signat Kit łączy nauczycieli, dyrektorów, pracowników szkoły, uczniów i opiekunów, aby umożliwić im łatwą wymianę informacji i utrzymywanie kontakty.

Signal Kit jest kompletnym, wielokanałowym pakietem komunikacyjnym dla społeczności związanej z edukacją 12-klasową w obrębie okręgów szkolnych. Signal Kit to nie tylko aplikacja mobilna obsługująca platformę internetową, ale także skalowalny asystent, który może być używany zarówno jako interfejs głosowy, jak i chatbot przy użyciu innego oprogramowania.

Więcej
product design

Product Design Team

Poznaj zespół i zanurz się w kreatywny świat naszych rozwiązań!

Instagram

Zapraszamy za kulisy codziennej pracy zespołu Product Design.

Zobacz więcej

Dribbble

Miejsce w którym dajemy się ponieść kreatywności. Zobacz nasze dribbble shots!

Zobacz więcej

Behance

Za dobrym rozwiązaniem stoi dobry proces. Przekonaj się na przykładzie naszych projektów.

Zobacz więcej
Kontakt

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji w danej kategorii

Nasze zapotrzebowanie rekrutacyjne stale się zmienia. Prześlij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą, kiedy pojawi się stanowisko zgodne z Twoimi kompetencjami.

Aplikuj

Kontakt

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!