LIGHTGMB NLTK
Lodz

Product Owner

Experience:

Regular

Zobacz wszystkie
Project Management

Nasz zespół

W STX-ie proces tworzenia oprogramowania jest transparentny dla wszystkich jego uczestników. A to wszystko za sprawą naszej superbohaterskiej załogi Agile.

Za nami już ponad 350 zrealizowanych projektów i każdy z nich był dla nas ogromnym zastrzykiem doświadczenia, wiedzy i przekonania, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia oraz procesu dopasowanego do produktu, branży i, oczywiście, klienta.

W realizowanych projektach stawiamy na zwinność, dzięki której udaje nam się transparentnie zarządzać rozwojem produktów, szybko reagować na zmiany oraz dostrzegać nadarzające się możliwości.

Project Management

Jak pracujemy?

Pracujemy zwinnie, bo wiemy, że to dobry sposób na sprawne rozpoczęcie, przeprowadzenie i dowiezienie projektu. Sposób, w jaki działamy i metodyka, na którą stawiamy, zależy jednak od wielu czynników: konfiguracji zespołu po stronie klienta, wielkości zespołu po naszej stronie, wielkości samego projektu i wielu, wielu innych czynników, które nie sposób opisać w jednym zdaniu.

Nasze projekty realizowane są w Scrumie, Kanbanie, zdarza się także mix obu metodyk. Cenimy efektywność proponowanych klientowi rozwiązań i proponujemy agile’owe wsparcie wszędzie tam, gdzie widzimy poletko do działania. Zdarza się również, że metodyka pracy po naszej stronie odzwierciedla sposób pracy zespołów deweloperskich klienta. W końcu niejednokrotnie jesteśmy przedłużeniem tych zespołów.

Project Management

Rozwój

Wsparcie Scrum Masterów i Product Ownerów jest podstawą zorganizowanego i ułożonego workflow w naszych zespołach projektowych. Project Management w STX-ie to przede wszystkim praca z ludźmi, praca na postawionych celach rozwojowych i biznesowych, a także rozumienie wartości i budowanie relacji z zespołem oraz klientem.

Co działa, a co nie działa? Jakie podejścia sprawdzają się przy konkretnych produktach? W STX-ie masz możliwość wdrożyć się w nowe obszary, poznać i rozwijać się nie tylko w Scrumie, ale i Kanbanie, zająć się optymalizacją oraz edukowaniem w tym temacie innych - współpracowników czy klientów.

Sprawdź nasze otwarte stanowiska

Technologie

Platforma kryptowalutowa

Blocktrade

Nowoczesna platforma obrotu kryptowalutą, której najważniejsze cechy to szybkość, niezawodność i bezpieczeństwo.

Pozwala ona użytkownikom detalicznym, brokerom, profesjonalnym inwestorom, jak również menedżerom funduszy instytucjonalnych na obrót aktywami i indeksami kryptowalutowymi w sposób w pełni kontrolowany i bezpieczny. Platforma posiada najwyższe standardy i zabezpieczenia, opiera się na wydajności w obsłudze dużych transakcji i dogłębnej znajomości rynku, jednocześnie spełniając rygorystyczne wymogi prawne. Blocktrade.com zapewnia najwyższy poziom zaawansowania i prostoty której oczekujesz, z funkcjami inwestycyjnymi w zasięgu ręki.

Więcej

Technologie

Internet of Things / aplikacja mobilna

Nota Nota

Aplikacja NOTA NOTA umożliwia zarządzanie osobistym urządzeniem do produkcji perfum. Użytkownik może również zaprojektować własne perfumy by następnie zlecić ich produkcję na miejscu. Aplikacja zawiera portal społecznościowy, za pomocą którego możesz dzielić się swoimi projektami i błyskawicznie wypróbowywać perfumy innych użytkowników.

NOTA NOTA pozwala projektantom i twórcom z całego świata projektować i udostępniać perfumy. Jest to nowa koncepcja mieszania perfum w ramach codziennych czynności zupełnie jak korzystanie z ekspresu do kawy. NOTA NOTA otrzymała nagrodę iF Design Award w kategorii Produkt Roku 2018.

Więcej

Technologie

Szkolnictwo

Zappi

Zappi w prosty sposób łączy kadrę nauczycielską i pomocniczą z lokalnymi szkołami w zakresie prac zaopatrzeniowych.

Zapewnienie edukacji jest stresującym i uciążliwym zadaniem zarówno dla szkół, które są w potrzebie, jak i dla nauczycieli, którzy ją realizują. Istniejące agencje pośrednictwa pracy starają się łączyć obie strony poprzez liczne rozmowy telefoniczne, głównie w godzinach porannych. Zazwyczaj nauczyciele są spóźnieni w chwili podjęcia pracy, a kierownicy placówek poszukujących zastępstwa nie mają wpływu na poziom przyjmowanych pracowników.

Więcej

Technologie

Sprzedaż P2P

Verve

Verve to globalna platforma, która umożliwia promowanie produktów, które kochają wśród swoich przyjaciół. Oprogramowanie Verve oferuje wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia programu ambasadorskiego od początku do końca.

Verve.co (wcześniej znany jako StreetTeam) jest wiodącym na świecie oprogramowaniem do sprzedaży peer-to-peer i marketingu dla rozrywki na żywo. Verve umożliwia swoim klientom przekształcenie najbardziej wpływowych fanów w ambasadorów, którzy promują swoje imprezy, sprzedając ponad 300.000 biletów w 14 krajach od 2012 roku.

Więcej

Technologie

Branża Fintech

Newable

Newable Business Finance jest wspólnym przedsięwzięciem dwóch wiodących kredytodawców MŚP w Wielkiej Brytanii: Newable Limited i Liberis Limited.

Newable Business Finance to platforma umożliwiająca użytkownikom ubieganie się o pożyczki dla firm w wysokości od 26.000 do 150.000 funtów. Procedura ubiegania się o kredyt jest szybka i wygodna, co pozwala właścicielom firm na otrzymanie pieniędzy w bardzo sprawnie i na czas. Pomaga im to również rozwijać swój biznes w zaledwie kilka dni. Również po otrzymaniu pożyczki, Newable Business Finance wspiera właścicieli firm poprzez usługę mentoringu.

Więcej

Technologie

Sprzedaż biletów

Coras

Globalna platforma sprzedaży, która umożliwia dostawcom umieszczenie puli biletów jak również uzyskanie dostępu w czasie rzeczywistym dystrybutorom z dowolnego sektora.

Coras tworzy globalną sieć sprzedaży biletów korzystając z jednego API, dzięki czemu klienci mogą kupować interesujące ich bilety za pośrednictwem stron, z których już korzystają.

Więcej

Kontakt

Masz pytania?