Docs Sheets
Growth & Marketing

Dołącz do naszego zespołu Growth & Marketing i przyczyń się do sukcesu największego w Europie Python Software House’u.

Growth & Marketing

Czym zajmujemy się na co dzień?

Dobry marketing to kombinacja dużej kreatywności, połączona ze szczegółową analizą danych oraz pracą zespołową. Dokładnie w ten sposób działa się w naszym STX-owym zespole! Stanowi on mix doświadczenia i kompetencji, dzięki którym działamy wyjątkowo skutecznie.

Content marketing

Dostarczamy materiały przydatne każdej osobie zainteresowanej światem IT, software developmentu czy projektami.

Przygotowujemy publikacje, porównujemy ze sobą różne rozwiązania i frameworki, tworzymy zaawansowane case studies, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Wiemy, że to dobra i wartościowa treść stanowi o sukcesie publikacji - dbamy więc o nią z należytym zaangażowaniem i pieczołowitością.

PPC

Realizujemy płatne kampanie, dobrze je planując i wyciskając z nich to, co możliwe.

Social Media

Informujemy na bieżąco o naszych publikacjach i organizowanych eventach. Dzielimy się ciekawostkami ze świata na Twitterze, LinkedInie i Facebooku. Angażujemy się również w merytoryczne dyskusje na portalu Quora.

CRO & Marketing Automation

Mierzymy, analizujemy i optymalizujemy to, co dzieje się na naszej stronie internetowej, korzystając z zaawansowanych narzędzi takich jak na przykład HubSpot.

Personal Branding

Chcesz zostać gwiazdą LinkedIna, którą śledzić będą tysiące użytkowników? Z chęcią pomożemy. Promujemy wystąpienia i artykuły naszych współpracowników, dbając o to, by treści związane z obszarem Pythona, machine learning, Fintech czy DevOps dotarły do jak najszerszego grona odbiorców.

SEO

Optymalizujemy nasze strony i treści, współpracując jednocześnie z innymi podmiotami, tak by konsekwentnie budować swoją widoczność w wyszukiwarce Google’a.

Events & Networking

Licznie uczestniczymy w konferencjach branżowych, organizujemy także spotkania, z których każdy wychodzi z porządną dawką inspiracji i wiedzy.

Growth & Marketing

Jak pracujemy?

Pomoc i feedback? Zawsze!

Każdy z członków naszego zespołu ma regularnie zaplanowane spotkania 1-1 ze swoim bezpośrednim przełożonym. Spotkanie to swojego rodzaju wentyl, ale także okazja do przekazania i otrzymania merytorycznego, szczerego feedbacku oraz odpowiedzenia na wszelkie pytania i wątpliwości.

Narzędzia, z których korzystamy na co dzień

Marketing oparty na danych

Analityka to nasz prawdziwy przyjaciel. Regularnie mierzymy i analizujemy to, co robimy, dzięki czemu doskonale wiemy, co działa, a co może wymagać usprawnień.

Planowanie - tak, pośpiech - zdecydowanie nie

Naszą pracę, podobnie jak w zespołach developerskich, układamy w Sprinty, by uniknąć przeładowania ilością tematów. A kiedy coś zmienia nasze plany, robimy wszystko, by porozmawiać o przesunięciu terminu, aniżeli wzięciu na siebie za dużo.

Wiemy, co robią osoby w naszym zespole

Codziennie zbieramy status naszych zadań w jednym z narzędzi - dzięki temu każda z osób w zespole może zobaczyć, nad czym pracuje inna osoba.

Podziel się swoim pomysłem i zrealizuj go!

Jeśli widzisz obszar, którym do tej pory się nie zajmowaliśmy, a zdecydowanie wymaga on wsparcia, daj nam o tym znać! Z chęcią posłuchamy o Twoim pomyśle, postaramy się dobrze zaplanować jego realizację i… przystąpić do działania.