gdańsk

O biurze

Gdańskie biuro mieści się we Wrzeszczu na Jaśkowej Dolinie - w zaciszu XVIII-wiecznego dworku - i jest prowadzone przez Adam Wojtaszka, Head of Service Delivery, oraz Monikę Górecką, Service Delivery Managera.


Gdański STX Next

Realizujemy tu ciekawe i wymagające projekty z zakresu web developmentu, IoT, React Native oraz Machine Learning. Większość naszej programistycznej załogi to specjaliści Full-stack z zacięciem do nowych technologii.

Jesteśmy bardzo zgrani, choć zdecydowanie różni - o różnych porach rozpoczynamy więc nasz dzień. Z niektórymi z nas porozmawiasz od wczesnych godzin rannych, są i tacy, którzy wciąż wierzą, że kiedyś uda im się uruchomić nasz firmowy komunikator przed 9.00 ;) Jest jednak coś, co nas łączy: zamiłowanie do tego co robimy i… nasz Google Home Mini, z którym porozmawiasz bez względu na porę dnia.


To właśnie u nas, w przerwie pomiędzy projektami, powstał Koncertowskaz - aplikacja dopasowująca koncerty do Twojego muzycznego gustu. Nasza appka to jednak nie wszystko!

W zaciszu biura mamy także coś dla fanów bardziej kreatywnych i manualnych przedsięwzięć - naszą drukarkę 3D, zwartą i gotową do zrealizowania Twoich najbardziej szalonych pomysłów!


Interesujesz się tematami zdrowego żywienia? Świetnie się składa, na pewno będziesz tu miał z kim o tym porozmawiać.

Choć z utrzymaniem diety nie będzie już tak łatwo (te ciasta! ten zapach tostów i hot-dogów, unoszący się w biurze już od rana!)

STX Next to są przede wszystkim ludzie. Poznaj część naszego gdańskiego zespołu oraz to, co jest dla nas ważne w codziennej współpracy i kulturze organizacyjnej.

Recruitment&EB Specialist
Marta Rogowska

Jestem związana z STX Next od pierwszego dnia istnienia gdańskiego oddziału. Dla mnie największym atutem tej pracy (poza rewelacyjnym zespołem, którego nie zamieniłabym na żaden inny), jest duża autonomia działania oraz zaufanie jakim darzą nas nasi Managerowie. Każda rozmowa, niezależnie od roli danej osoby w organizacji, jest bardzo partnerska. Współpracujemy ze sobą w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu.

Product Owner
Kuba Tuscher

Praca w STX Next to przede wszystkim przygoda i możliwość obcowania z niesamowitymi ludźmi. Projekty, jak i klienci, są bardzo różnorodni, dzięki czemu mam poczucie uczestniczenia w czymś naprawdę ciekawym. Praca w takim otoczeniu to właściwie permanentny rozwój, a dzięki fajnej atmosferze każda wizyta w kuchni to kolejna dawka inspiracji.

Python Expert
Mikołaj Lewandowski

Praca w STX-ie to praca z niesamowitymi ludźmi. Zaangażowanymi, z mnóstwem pozytywnej energii, która objawia się zarówno podczas rozkmin nad kodem, jak i wspólnych integracji ;) Z mojej perspektywy świetną sprawą jest również duża różnorodność projektów oraz wpływ jaki mamy na decyzje - nie tylko te techniczne, ale i organizacyjne.

JavaScript Developer
Kamil Lewandowski

STX Next to niepozbawiony wad software house, w którym pracuję od 2 lat. Szczególnie urzekły mnie dwie rzeczy. Ludzie, dzięki którym praca jest naprawdę Zespołowa. Nie ma tutaj miejsca na demotywującą presję czy sztuczne problemy. To też ludzie, z którymi chętnie spotykamy się w życiu prywatnym. Jeśli myślałeś, że miękka część rekrutacji to niewiele wnosząca rozmowa to tutaj jesteś w błędzie. Druga kwestia to profesjonalizm. Mocno mnie zaskoczyło jak duży nacisk kładzie się tutaj na jakość kodu, zgodność praktyki ze sztuką, code review itp.

Senior Scrum Master
Damian Winczewski

Pracuje w STX bo ludzie z oddziału przez relacje i wyzwania sprawili że jest w moim serduszku. Najbardziej w STX lubię pracę z różnymi zespołami i klientami oraz zrozumiałą ścieżkę rozwoju dla Scrum Masterów. Mój team to zespół produktowy z którym każda integracja się przedłuża :D Tutaj każdy widzi wyzwania a nie problemy! Nigdy nie zapomnę też współpracy z Martą rekruterką jeszcze zanim dołączyłem do STX :)

Nadchodzące eventy

Wydarzenia

Hackathony, planszówki, spotkania gipsowników - zobacz jakie wydarzenia organizujemy w gdańskim oddziale, jak się integrujemy i jak spędzamy swój pozaprojektowy czas.

Hackathony

Lubimy rywalizować nie tylko w grach, ale również w technologii. Kilka razy do roku organizujemy tematyczne hackathony, w trakcie których rywalizujemy, i co najważniejsze, eksperymentujemy z różnymi bibliotekami i technologiami.


Planszówki

Podobnie do innych oddziałów, z większą lub mniejszą częstotliwością, lubujemy się w planszówkach ze szczególną słabością do Time’s Up-a.


Spotkania gipsowników

Regularnie organizujemy wewnętrzne oddziałowe spotkania, na których poruszana jest tematyka dochodu pasywnego. Co spotkanie rozmyślamy nad różnymi sposobami na swój pierwszy milion.


Kulturalny STX

Raz w miesiącu sprawdzamy repertuar w lokalnych kinach i wybieramy się na wspólne oglądanie najnowszych perełek kinowych.


Integracje większe i mniejsze

Jesteśmy blisko społeczności programistycznych, dlatego co jakiś czas bierzemy udział w meetupach branżowych. Dzielimy się wiedzą z zakresu Pythona, JavaScript czy obszaru Blockchain - zarówno lokalnie, jak i na eventach ogólnopolskich i europejskich.

Dowiedz się więcej o naszych wydarzeniach na blogu

Kontakt

Masz pytania?

EB & Recruitment Specialist

Agnieszka Ołowska

EB & Recruitment Specialist

Marta Rogowska