Agile

Agile Open Space

Wrz 22

18:00 - 21:00

Agenda

DATA: 22.09.2022

GODZINA: 18.00

MIEJSCE: STX Next ul. Mostowa 38, Poznań (4 piętro)

WSTĘP: wolny

JĘZYK: event prowadzony będzie po polsku

KLIKNIJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

What we’re about

 

Wracamy po pandemicznej przerwie! Agile Open Space to spotkania poświęcone tematom związanym ze zwinnością, tu w Poznaniu. Jego celem jest wymiana wiedzy poprzez rozmowy i warsztaty, a to wszystko w formule Open Space (szczegółowy opis: https://pl.wikipedia.org/wiki/Open_Space_Technology ). Co ważne, nie narzucamy konkretnej tematyki, ponieważ to uczestnicy tworzą to wydarzenie chcąc przedyskutować ważne dla nich zagadnienia i znaleźć rozwiązania na nurtujące ich pytania.

 

👉DLA KOGO

Dla każdego, kto interesuje się zwinnością. Dla tych, którzy na co dzień pracują stosują podejście Agile i dla tych, którzy myślą, by dopiero zacząć. CO ZAPEWNIAMY

Jako organizatorzy zapewniamy napoje (kawa, herbata, woda, soki) oraz słodkie przekąski. Do tego oczywiście nieograniczony dostęp do materiałów biurowych – karteczek, pisaków, markerów, kartek do flipchartów itd. Do dyspozycji uczestników będzie wygodna sala, w której będziemy mogli komfortowo przedyskutować tematy. 

 

👉JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO WYDARZENIA

Nie musisz się specjalnie przygotowywać. Agile Open Space organizujemy w formule Open Space, która to pozwala w określonym czasie omówić szereg zgłoszonych przez uczestników zagadnień. Jeśli masz w głowie pomysł na dyskusję, to możesz go zgłosić podczas wydarzenia i w trakcie trwania sesji zgłębić go z innymi zainteresowanymi. Cennym udziałem jest również przyjście i wzięcie udziału w poszczególnych sesjach lub po prostu posłuchanie tego co inni mają do powiedzenia. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

 

👉TEMATY

W najbliższych dniach będziemy prezentowali tematy oraz naszych doświadczonych gości, którzy będą dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami. Wierzymy, że będą one świetnym punktem wyjścia do dalszej dyskusji!

Agenda

DATA: 22.09.2022

GODZINA: 18.00

MIEJSCE: STX Next ul. Mostowa 38, Poznań (4 piętro)

WSTĘP: wolny

JĘZYK: event prowadzony będzie po polsku

KLIKNIJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Faq

Kontakt

Masz pytania?