AI Summer LAB

Zbuduj rozwiązania AI, które mają realne znaczenie dla biznesu i wygraj staż!

Masz już za sobą pierwsze akademickie lub własne projekty i zastanawiasz się, jak Twoje umiejętności sprawdzą się w prawdziwym, korporacyjnym środowisku?

AI Summer LAB to przestrzeń, w której odkładamy na bok teorię. Poszukujemy studentów 3+ roku lub absolwentów kierunków technicznych, analitycznych, którzy z AI są za pan brat!

Jak to wygląda w praktyce?

FAZA 0: REKRUTACJA
ZAPISY TRWAJĄ DO 17 SIERPNIA!

Przeglądamy Wasze aplikacje. Pośród wszystkich zgłoszeń wytypujemy grupę 12-16 osób z najlepszym doświadczeniem projektowym, które zaprosimy do biura Advartis Group. 19 sierpnia wysyłamy oficjalne zaproszenia.

FAZA 1: Hackathon onsite
27-28 sierpnia 2026

Dwudniowy hackathon odbędzie się stacjonarnie w biurze Advartis Group przy ul. Wroniej 10. Zależy nam na najlepszych talentach z całej Polski, dlatego wszystkim uczestnikom spoza Warszawy dofinansowujemy koszty dojazdu i noclegu.

W 2-4 osobowych zespołach wchodzicie w brudne dane i pod okiem mentorów z STX Next budujecie prototyp. Najlepsze ekipy zgarniają nagrody oraz przechodzą do następnego etapu!

FAZA 2: PROTOTYPOWANIE
31 sierpnia - 7 października

Najlepsza ósemka przechodzi do 5-tygodniowego, płatnego etapu (40 zł/h brutto) budowy narzędzia. Przez około 20 godzin w tygodniu będziecie pracować nad praktycznym rozwiązaniem opartym o infrastrukturę Azure i Power Platform.

Faza kończy się oficjalnym Code Review przez ekspertów z STX Next.

FAZA 3: DEMO DAY
8 PAŹDZIERNIKA 2026

Zaprezentujecie gotowe rozwiązanie przed jury (CTO, CFO). Osoby, które zaprezentują się najlepiej, otrzymają możliwość stażu w Advartis Group!

Kogo szukamy?

🎓 Studenci kierunków informatycznych (rok 3+) lub absolwenci

💻 Doświadczenie: Szukamy osób, które mają za sobą pierwsze prototypy narzędzi
i rozwiązań zbudowanych na AI.

☁️ Technologia: Chęć i gotowość do budowy rozwiązań na stosie Azure / Power Platform.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Klikając, aplikujesz bezpośrednio do systemu Advartis Group.

Regulamin akcji

O Advartis Group

Advartis to grupa skupiająca marki Crowe, Contract Administration i TGC Corporate Lawyers oraz część jednej z największych globalnych sieci firm doradczych. Współpracujemy z klientami z Polski i zagranicy, wspierając ich w obszarach finansów, podatków, prawa, księgowości, HR, nowych technologii, ESG i doradztwa biznesowego.

FAQ

1. Czy muszę aplikować z gotowym zespołem, czy mogę zgłosić się indywidualnie?

Możesz wybrać dowolną opcję. Zgłoszenia przyjmuje bezpośrednio Advartis Group - wystarczy wypełnić formularz na stronie. Jeśli startujesz w pojedynkę, organizatorzy połączą Cię z innymi uczestnikami w 2-4 osobowe zespoły, dbając o odpowiedni miks kompetencji. Masz już swoją ekipę? Świetnie, po prostu zaznaczcie to w swoich formularzach.

2. Czy organizatorzy pokrywają koszty dojazdu i zakwaterowania?

Advartis Group zależy na udziale najlepszych talentów z całej Polski. Dlatego firma w pełni dofinansowuje koszty podróży oraz noclegu dla wszystkich uczestników spoza Warszawy na czas trwania stacjonarnego etapu hackathonu (27-28 sierpnia) w swoim biurze.

3. Ile czasu muszę poświęcić na Fazę 2 (Prototypowanie) i czy praca odbywa się z biura?

Nie wymagamy od Ciebie eksperckiej wiedzy z tych konkretnych narzędzi już na starcie. Szukamy osób z solidnymi podstawami
(np. w Pythonie) i analitycznym podejściem do brudnych danych. W poznaniu infrastruktury Microsoft pomogą Ci doświadczeni
mentorzy ze STX Next. Podczas tego etapu praca nad prototypowaniem odbywa się hybrydowo/zdalnie na podstawie preferencji uczestnika.

4. Czy muszę perfekcyjnie znać środowisko Azure i Power Platform, by wziąć udział?

Nie wymagamy od Ciebie eksperckiej wiedzy z tych konkretnych narzędzi już na starcie. Szukamy osób z solidnymi podstawami
(np. w Pythonie) i analitycznym podejściem do brudnych danych. W poznaniu infrastruktury Microsoft pomogą Ci doświadczeni
mentorzy z STX Next.

5. Na jakich zasadach odbywa się staż, który można wygrać podczas Demo Day?

Advartis Group oferuje staż płatny, realizowany bezpośrednio w strukturach Advartis Group. Rozumiemy, że studiujesz, dlatego wymiar
godzin oraz forma pracy zostaną dopasowane do Twojego grafiku akademickiego. Ofertę Advartis Group przedstawi najlepszym osobom po
finałowych prezentacjach.

6. Czy muszę mieć własny sprzęt na czas hackathonu?

Tak, do udziału w wydarzeniu niezbędny jest własny laptop. My zapewniamy dostęp do infrastruktury chmurowej (Azure / Power Platform), danych oraz sieci Wi-Fi w biurze, ale samą pracę programistyczną i analityczną realizujesz na swoim sprzęcie.

Our customers love to work with us

clutch badge widget photo stxnext