Testing Cup 2018: STX Next w walce o podium

Już w najbliższy poniedziałek, 28 maja w Łodzi rozpoczyna się najbardziej prestiżowa rywalizacja testerska w Europie: Testing Cup 2018. Tegoroczne zawody to w sumie ponad 250 uczestników, 2 dni warsztatów, rywalizacji i konferencji, połączone z wyśmienitą zabawą i okazją do networkingu. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Choć STX w rywalizacji nie bierze udziału po raz pierwszy, tegoroczna edycja wzbudza wyjątkowe zainteresowanie, w dużej mierze ze względu na rosnącą rangę imprezy. Po raz pierwszy bowiem w kilkuletniej historii, rywalizacja otwarta została na całą Europę, same zaś zawody prowadzone będą w języku angielskim.

Będzie międzynarodowo, będzie ciekawie, będzie też merytorycznie, bowiem Testing Cup to nie tylko zawody testerskie, ale także liczne prelekcje i warsztaty prowadzone przez ponad 30 prelegentów.

Wejściówki – nie tylko te związane z rywalizacją testerską – rozchodziły się dosłownie jak świeże bułeczki!

Nie po raz pierwszy

Patrząc na rangę imprezy, nie mogło nas tam zabraknąć! Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy przedstawiciele STX Next biorą udział w tego typi imprezie. 

W 2015 roku STX-owa ekipa miała już w rywalizacji swoich reprezentantów, którzy – w rywalizacji indywidualnej – zajęli bardzo wysokie miejsca: Dorota Wróbel-Mirowska – drugie, Paulina Walawko – siódme, zaś Joanna Baranowska – 20.

stxnextlodz2.jpg

Tym razem, w piątej edycji imprezy, STX będzie miał swoich reprezentantów zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i zespołowej. Firmę reprezentować będzie ekipa „Orłów Wolnego” w składzie: Robert Kazuła (kapitan), Adam Kowalczyk oraz Bartek Kazuła. Indywidualnie zaś barwy STX-a reprezentować będzie Edyta Karpińska (na zdjęciach powyżej).

Ekipa doskonała

Tegoroczna ekipa to naprawdę mocny skład! Nie przez przypadek znalazł się w niej Robert Kazuła, pełniący rolę kapitana zespołu, na co dzień tester manualny, Adam Kowalczyk – tester automatyczny oraz Bartosz Kazuła – doświadczony deweloper.

Ich sposób na sukces? Umiejętność spojrzenia na temat z każdej perspektywy. Co tu dużo mówić, to po prostu musi zadziałać!

Reguły rywalizacji nie będą zaskoczeniem: chodzi o zaraportowanie jak największej ilości błędów, biorąc pod uwagę zarówno ich krytyczność, jak i jakość raportowania. Sama rywalizacja potrwa 2-3h, jej zwieńczeniem będzie uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Trzymamy kciuki, nasza relacja z eventu już wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Najciekawsze w Pozostałe

Druk przyłbic w pilskim STX Next: jak to się zaczęło?

Nie od dziś znane są nam fakty dotyczące szeroko wykorzystywanych właściwości druku 3D. Ale czym on właściwie jest i na czym polega jego “moc” w obecnych czasach? Otóż dany obiekt drukowany jest warstwa po warstwie za pomocą różnych materiałów oraz różnych technologii. W taki sposób otrzymać możemy każdy odpowiednio zaprogramowany wcześniej model. Silny team z […]

STX Next i gra planszowa ‘Łódzki Pan’

Czy słyszeliście o nowej grze planszowej “Łódzki Pan”?  Dzięki niej można poczuć się jak XIX-wieczny fabrykant, nabywać i sprzedawać łódzkie przedsiębiorstwa i co najważniejsze poznać historię Łodzi. Przebieg gry W trakcie gry gracze mogą wcielić się w bohatera związanego z Łodzią: Juliana Tuwima, Jadwigę Andrzejewską czy Władysława Reymonta. Po wyborze figurki, gracze poruszają się po Łodzi, […]

Rok 2019 w STX Next | Plan wykonany w 200%

Ponad 150 nowych osób dołączających do STX-a, prawie tyle samo eventów wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez firmę. Do tego długo oczekiwane przenosiny naszej siedziby w Poznaniu do nowej lokalizacji, pierwszy event z serii Has Power za granicą, otwarcie oddziału firmy w Holandii, a także pierwsza, zewnętrzna konferencja IT Power Summit. Rok 2019 był dla nas […]

Czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!