STX Next | Darmowe warsztaty React Native w Poznaniu – 20.10.2018

Kilka lat temu rozpoczynaliśmy od Pythona. To właśnie z tym językiem związany był pierwszy, historyczny warsztat z cyklu Has Power. Potem przyszła pora na warsztaty testerskie – zarówno dla testertów manualnych, jak i automatycznych oraz spotkania front-endowe i agile’owe. Wprowadzenie do STX-a nowych technologii musiało mieć swoje odzwierciedlenie w tematyce naszych kolejnych warsztatów. Już 20 października w Poznaniu inaugurujemy darmowe warsztaty React Native Has Power, na które już teraz chcielibyśmy Was zaprosić.

Co jak co, ale warsztaty prowadzone przez developerów STX-a od zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. W tych rekordowych, związanych z Pythonem, chęć udziału zgłosiło ponad 140 osób. Podobnie było przy okazji organizacji warsztatów testerskich – liczba zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a wybór kilkunastu osób, z którymi mogliśmy spotkać się w biurze, był wyjątkowo trudny.

Niejednokrotnie organizowaliśmy też warsztaty związane z JavaScriptem, wrzucając w agendę różne frameworki i zastosowania tego języka. W Łodzi zorganizowaliśmy spotkanie Front End Girls, dedykowane dla płci pięknej, chcącej rozpocząć swoją przygodę z front-endem.

Warsztaty React Native

Wraz z wdrożeniem nowych technologii do firmy przyszła pora na zainaugurowanie nowej serii warsztatów – React Native Has Power, dedykowanych dla programistów Reacta, chcących poszerzyć swoją wiedzę o React Native.

Chcesz budować aplikacje na systemy IOS oraz Android za jednym razem lub poznać tajniki tego języka? Nic prostszego – wystarczy, że zapiszesz się na warsztaty, otrzymasz od nas potwierdzenie swojego uczestnictwa i już 20 października spotkamy się na całodniowych, darmowych warsztatach w naszym poznańskim oddziale.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?

Choć doświadczenie osób biorących udział w naszych warsztatach jest zróżnicowane, tym razem do udziału w spotkaniu chcielibyśmy zaprosić osoby, które mają już pewną wiedzę związaną z programowaniem w React i chciałyby poznać tajniki React Native.

Podczas całodniowych warsztatów dwójka naszych doświadczonych developerów – Robert Kuliński oraz Kamil Rykowski wprowadzą Was w świat React Native, opowiadając o możliwościach i zastosowaniach tego języka.

Na agendzie, oprócz wstępu teoretycznego, a więc wprowadzenia do tematyki React Native, znalazły się takie tematy jak konfiguracja środowiska developerskiego, zestawienie i porównanie React Native z aplikacjami webowymi. Co poza tym? Nie zapomnieliśmy o takich kwestiach jak uruchomienie aplikacji (emulator lub urządzenie) czy przegląd narzędzi developerskich (Developer Menu, Debugger, Hot/Live reload).

Nasze warsztaty, poza solidną bazą teoretyczną, pokazują również praktyczny aspekt tworzenia aplikacji. Wspólnie stworzymy więc mały projekt z wykorzystaniem React Native – jak zwykle nie zabraknie także czasu na dodatkowe pytania, czy dyskusje prowadzone w zupełnie nieformalnej atmosferze.

Poza samymi warsztatami tradycyjnie już będzie czas na networking oraz pizzę – także i tego czasu nie możemy się wręcz doczekać! Jeśli przed chwilą w Twojej głowie zakiełkowała myśl:

Tak, to zdecydowanie coś dla mnie!

…nie pozostaje nic innego, jak zapisać się na nasze warsztaty!

W jaki sposób możesz się zapisać?

  • odwiedź nasz profil na Facebooku, związany z eventem 
  • wypełnij formularz zgłoszeniowy, rozwiązując także znajdujące się tam zadanie (nie zapomnij nam go udostępnić!)
  • cierpliwie czekaj na informację zwrotną z naszej strony – odezwiemy się na pewno!

To jak? Widzimy się 20 października w naszym biurze w Poznaniu przy ul. Morawskiego 12? Daj koniecznie nam znać, a jeśli masz dodatkowe pytania Olga i Agnieszka odpowiedzą na nie z przyjemnością!


Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Najciekawsze w Wydarzenia

Druk przyłbic w pilskim STX Next: jak to się zaczęło?

Nie od dziś znane są nam fakty dotyczące szeroko wykorzystywanych właściwości druku 3D. Ale czym on właściwie jest i na czym polega jego “moc” w obecnych czasach? Otóż dany obiekt drukowany jest warstwa po warstwie za pomocą różnych materiałów oraz różnych technologii. W taki sposób otrzymać możemy każdy odpowiednio zaprogramowany wcześniej model. Silny team z […]

STX Next Dev Academy: cenna lekcja nauczania

Czy w 6 sobót można z junior developera stać się zaklinaczem Pythona? Można, jeśli uczysz się od najlepszych praktyków, którzy wiedzą na czym naprawdę warto się skupić, tworząc kod, którego nie powstydzi się żaden programista! W STX Next wierzymy, że jednym z przywilejów bycia ekspertem jest nie tylko posiadanie wiedzy, ale przede wszystkim możliwość dzielenia […]

Rok 2019 w STX Next | Plan wykonany w 200%

Ponad 150 nowych osób dołączających do STX-a, prawie tyle samo eventów wewnętrznych i zewnętrznych organizowanych przez firmę. Do tego długo oczekiwane przenosiny naszej siedziby w Poznaniu do nowej lokalizacji, pierwszy event z serii Has Power za granicą, otwarcie oddziału firmy w Holandii, a także pierwsza, zewnętrzna konferencja IT Power Summit. Rok 2019 był dla nas […]

Czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!