Perks for you: więcej o pracy w STX-ie

Tematów zahaczających o rozmowy rekrutacyjne, ich przebieg i treść nigdy dość na naszym blogu. Wydawałoby się, że to zagadnienie jest już wyczerpane, jednak kolejna rozmowa inspiruje nas do następnego wpisu na blogu.

Słowniczek pojęć rekrutacyjnychseria wpisów Poznajcie nas: Tech Recruitment team oraz rekrutacja w STX Next bez tajemnic zostawiły otwarty, nie mniej ważny, temat rekrutacyjny – temat benefitów, dodatków i tzw. perków.  

Obecny rynek IT nie daje czasu na odpoczynek. Podejście do pracy w polskich firmach jest coraz bardziej przesiąknięte trendami idącymi z rynków zachodnich, Doliny Krzemowej i występów TED zza oceanu.

W STX-ie podchodzimy do tego z głową. Monitorujemy konkurencję, śledzimy trendy i zastanawiamy się nad kolejnymi usprawnieniami. Serdecznie zapraszamy do lektury i kolejnego otwarcia kulis pracy w STX-ie.


Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój!

Słowo rozwój jest chyba najczęściej powtarzanym słowem podczas każdej rekrutacji. Świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek i każdy chce nadążyć za nowymi umiejętnościami, frameworkami i trendami. Wyjazd na konferencje, książki, kursy online czy offline – współpracownicy STX-a sami decydują o formie swojego rozwoju zawodowego mając do dyspozycji roczny budżet szkoleniowy zwiększający się wraz ze stażem pracy.

Work-life balance

To kolejne modne słowo, które z jednej strony jest trywialne i nawet trochę wyśmiewane przez kandydatów, ale z drugiej – jest po prostu najlepszym określeniem na zachowanie zdrowego balansu między pracą a życiem prywatnym.

Wiemy z autopsji, że życie nieraz podsuwa nam sytuacje, podczas których musimy pracować poza biurem – w STX-ie wraz z zespołem oraz managerem ustalisz godziny pracy oraz wymiar pracy zdalnej, który będzie zadowalający dla obu stron.

You say party, we say yes

Integracja zespołowa, wyjście na kolacje z klientem czy większa impreza oddziałowa – w końcu nie samą pracą człowiek żyje. Wraz z zespołem zdecydujesz, na co wykorzystacie comiesięczny budżet integracyjny: gokarty, lunch czy VR?

Basen, taniec, a może joga?

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych współpracowników – w STX-ie możesz skorzystać z dedykowanej opieki medycznej oraz karty Multisport dla siebie i swoich bliskich.

Focus na technologie – znamy się na rzeczy!

Słuchając głosu programistów (i nie tylko), staramy się systematycznie wdrażać do firmy nowe technologie. STX Next to nie tylko Python i JavaScript, to też projekty React Native, IoT, DevOps, Machine Learning i Blockchain.

Wiedza zdobyta w projektach nie pozostaje w czterech ścianach STX-a. Cyklicznie organizujemy zewnętrzne warsztaty z serii *Has Power, podczas których nasi specjaliści i tytani programowania dzielą się wiedzą z zakresu Python-a, Django, JavaScript, React.js, React Native, testowania automatycznego oraz agilowego podejścia do zarządzania projektami.

Praca na własnym sprzęcie

Masz emocjonalny związek ze swoim komputerem? Jak najbardziej to szanujemy! W STX-ie łączymy opcję pracy na własnym sprzęcie wraz z comiesięcznym dofinansowaniem wynikającym z amortyzacji sprzętu.

Rozbudowane ścieżki kariery

Teraz Junior, za chwilę Regular, a kiedy Senior? W STX-ie funkcjonują rozbudowane ścieżki kariery z podziałem na obszary techniczne, umiejętności miękkie, komunikacyjne oraz narzędziowe.

Co pół roku w STX-ie odbywają się rozmowy rozwojowe, podczas których, kierując się opracowanymi ścieżkami rozwoju, weryfikujemy zdobyte umiejętności i przygotowujemy plan rozwoju na kolejne miesiące.

Dodatek relokacyjny

Chcesz pracować w STX-ie, ale nie ma nas w Twoim mieście? Zdecyduj, który z 5 oddziałów wybierasz, a my zapewnimy dla Ciebie finansowy dodatek relokacyjny.

Workation

Poznań, Wrocław, Gdańsk, Piła czy Łódź – nie ważne gdzie pracujesz na codzień, w każdym momencie możesz skorzystać z workation i skosztować gzika w Poznaniu, odnaleźć wrocławskie krasnale albo zamoczyć nogi w Zatoce Gdańskiej.

Temat benefitów oraz różnego rodzaju dodatków jest zawsze poruszany w trakcie pierwszych rozmów rekrutacyjnych w STX Next. Jeśli chcesz usłyszeć więcej nie tylko na temat perków, a również codziennej pracy w projektach oraz zespołów tworzących największy Python-owy Power House, serdecznie zapraszamy do zakładki Career lub bezpośredniego kontaktu z nami: hello@stxnext.pl 

Do zobaczenia na rekrutacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Najciekawsze w Praca w STX Next

Praca w STX-ie: 5 pytań do Scrum Mastera

Scrum, planowanie sprintów, refinementy, review, spotkania ze Scrum Master-em – Agile rządzi się swoimi definicjami. Osobie, która spotyka się z tymi zagadnieniami po raz pierwszy, mogłoby się wydawać, że to wszystko wcale nie ułatwia procesu developmentu i dostarczania kolejnych i kolejnych wersji produktu. Jak mawiają klasycy: “Nic bardziej mylnego”.  STX Next tworzą scrumowe zespoły i […]

Jak radzimy sobie z pracą zdalną w STX Next w dobie pandemii koronawirusa?

Temat pandemii koronawirusa nie schodzi z nagłówków gazet i portali informacyjnych. W dość szybkim czasie firmy musiały przystosować się do zmian, jakie zaszły na rynku, często przekształcając swoją pracę w stu procentach zdalną. W STX Next również sprawnie przeszliśmy na home office. Zapytaliśmy naszych managerów jak ta zmiana wpłynęła na ich pracę, a także naszych […]

Praca w STX-ie: 5 pytań do działu DevOps

DevOps jest stosunkowo nowym pojęciem w świecie IT, a nieskończona ilość materiałów dostępnych w Internecie nie ułatwia znalezienia i zrozumienia z czym ten obszar się tak naprawdę wiąże. Jeszcze więcej pytań wywołuje kwestia narzędzi, tooli, a przede wszystkim wiedzy i doświadczenia, ukończonych kursów i zrealizowanych certyfikatów, jakie powinna posiadać osoba chcąca rozpocząć ścieżkę zawodową w roli […]

Czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!