Perks for you: więcej o pracy w STX-ie

Tematów zahaczających o rozmowy rekrutacyjne, ich przebieg i treść nigdy dość na naszym blogu. Wydawałoby się, że to zagadnienie jest już wyczerpane, jednak kolejna rozmowa inspiruje nas do następnego wpisu na blogu.

Słowniczek pojęć rekrutacyjnychseria wpisów Poznajcie nas: Tech Recruitment team oraz rekrutacja w STX Next bez tajemnic zostawiły otwarty, nie mniej ważny, temat rekrutacyjny – temat benefitów, dodatków i tzw. perków.  

Obecny rynek IT nie daje czasu na odpoczynek. Podejście do pracy w polskich firmach jest coraz bardziej przesiąknięte trendami idącymi z rynków zachodnich, Doliny Krzemowej i występów TED zza oceanu.

W STX-ie podchodzimy do tego z głową. Monitorujemy konkurencję, śledzimy trendy i zastanawiamy się nad kolejnymi usprawnieniami. Serdecznie zapraszamy do lektury i kolejnego otwarcia kulis pracy w STX-ie.


Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój!

Słowo rozwój jest chyba najczęściej powtarzanym słowem podczas każdej rekrutacji. Świat zmienia się szybciej niż kiedykolwiek i każdy chce nadążyć za nowymi umiejętnościami, frameworkami i trendami. Wyjazd na konferencje, książki, kursy online czy offline – współpracownicy STX-a sami decydują o formie swojego rozwoju zawodowego mając do dyspozycji roczny budżet szkoleniowy zwiększający się wraz ze stażem pracy.


Work-life balance

To kolejne modne słowo, które z jednej strony jest trywialne i nawet trochę wyśmiewane przez kandydatów, ale z drugiej – jest po prostu najlepszym określeniem na zachowanie zdrowego balansu między pracą a życiem prywatnym.

Wiemy z autopsji, że życie nieraz podsuwa nam sytuacje, podczas których musimy pracować poza biurem – w STX-ie wraz z zespołem oraz managerem ustalisz godziny pracy oraz wymiar pracy zdalnej, który będzie zadowalający dla obu stron.


You say party, we say yes

Integracja zespołowa, wyjście na kolacje z klientem czy większa impreza oddziałowa – w końcu nie samą pracą człowiek żyje. Wraz z zespołem zdecydujesz, na co wykorzystacie comiesięczny budżet integracyjny: gokarty, lunch czy VR?


Basen, taniec, a może joga?

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych współpracowników – w STX-ie możesz skorzystać z dedykowanej opieki medycznej oraz karty Multisport dla siebie i swoich bliskich.


Focus na technologie – znamy się na rzeczy!

Słuchając głosu programistów (i nie tylko), staramy się systematycznie wdrażać do firmy nowe technologie. STX Next to nie tylko Python i JavaScript, to też projekty React Native, IoT, DevOps, Machine Learning i Blockchain.

Wiedza zdobyta w projektach nie pozostaje w czterech ścianach STX-a. Cyklicznie organizujemy zewnętrzne warsztaty z serii *Has Power, podczas których nasi specjaliści i tytani programowania dzielą się wiedzą z zakresu Python-a, Django, JavaScript, React.js, React Native, testowania automatycznego oraz agilowego podejścia do zarządzania projektami.


Praca na własnym sprzęcie

Masz emocjonalny związek ze swoim komputerem? Jak najbardziej to szanujemy! W STX-ie łączymy opcję pracy na własnym sprzęcie wraz z comiesięcznym dofinansowaniem wynikającym z amortyzacji sprzętu.


Rozbudowane ścieżki kariery

Teraz Junior, za chwilę Regular, a kiedy Senior? W STX-ie funkcjonują rozbudowane ścieżki kariery z podziałem na obszary techniczne, umiejętności miękkie, komunikacyjne oraz narzędziowe.

Co pół roku w STX-ie odbywają się rozmowy rozwojowe, podczas których, kierując się opracowanymi ścieżkami rozwoju, weryfikujemy zdobyte umiejętności i przygotowujemy plan rozwoju na kolejne miesiące.


Dodatek relokacyjny

Chcesz pracować w STX-ie, ale nie ma nas w Twoim mieście? Zdecyduj, który z 5 oddziałów wybierasz, a my zapewnimy dla Ciebie finansowy dodatek relokacyjny.


Workation

Poznań, Wrocław, Gdańsk, Piła czy Łódź – nie ważne gdzie pracujesz na codzień, w każdym momencie możesz skorzystać z workation i skosztować gzika w Poznaniu, odnaleźć wrocławskie krasnale albo zamoczyć nogi w Zatoce Gdańskiej.

Temat benefitów oraz różnego rodzaju dodatków jest zawsze poruszany w trakcie pierwszych rozmów rekrutacyjnych w STX Next. Jeśli chcesz usłyszeć więcej nie tylko na temat perków, a również codziennej pracy w projektach oraz zespołów tworzących największy Python-owy Power House, serdecznie zapraszamy do zakładki Career lub bezpośredniego kontaktu z nami: hello@stxnext.pl 

Do zobaczenia na rekrutacji!

Przeczytaj również

Najciekawsze w Praca w STX Next

5 nietypowych projektów IT w STX Next

Pracując w software housie, można spotkać się z bardzo różnymi projektami realizowanymi dla klientów z czasem mocno nietypowych branż czy odległych zakątków świata. Tym sposobem nasi programiści wsparli swoim kodem na przykład: zakon buddyjski, producenta personalizowanych perfum, studio gamingowe, platformę do obrotu kryptowalutami czy też firmę walczącą z cyberprzestępczością. Jest to malutki wycinek naszego bogatego […]

STX-owy przegląd roku 2020

2020… Cóż to był za rok! Chapeau bas dla tego, kto planując go chwilę wcześniej, był w stanie przewidzieć jego dynamikę i to, co będzie się w nim działo. A jeszcze większe uznanie dla tych, którym – mimo że czasem dość mocno pod wiatr – swoje plany udało się zrealizować. Zapraszamy na tradycyjne, coroczne podsumowanie […]

Certyfikowany architekt AWS: 5 pytań do praktyka

Jesteśmy pewni, że Amazona nie trzeba Wam przedstawiać – to jeden z największych dostawców rozwiązań w chmurze publicznej (zaraz obok Microsoftu i Google) istniejący pod nazwą AWS (eng. Amazon Web Services). Krążą pogłoski, że certyfikacje,  jakie oferuje AWS są jednymi z najtrudniejszych na rynku i właśnie dlatego postanowiliśmy zrealizować krótki wywiad z jednym z naszych […]

Czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania?