Nowa zakładka karierowa: kompletny przewodnik

Zapewne zauważyliście, że coś na naszej stronie się zmieniło. Zmienił się adres url, wygląd, kolory i pojawiły się zupełnie nowe zakładki. Odnowiona, bardziej uporządkowana i rozbudowana zakładka Kariera STX Next ukazała się równo 2 miesiące temu. Jak przy każdym releasie, nie obyło się bez drobnych poprawek i jeszcze drobniejszych literówek. Przez ostatni miesiąc już na dobre oswoiliśmy się z nową stroną i już prawie zapomnieliśmy jak wyglądała poprzednia. 

Potrzeba zmiany była wynikiem dużej chęci pokazania i opowiedzenia Wam więcej o naszych specjalizacjach, wartościach, oddziałach, wydarzeniach i oczywiście  o zespołach. Od dzisiaj odpowiedzi na pytania związane z procesem rekrutacji, ofertami pracy czy konkretnymi zespołami znajdziecie na naszej stronie w jeszcze bardziej rozbudowanej, szczegółowej i wizualnie przyjaznej formie. 

Przygotowaliśmy krótki przewodnik po naszej karierowej zakładce, który dla kandydatów będzie podsumowaniem wszystkiego czego mogą się o nas dowiedzieć, a dla naszych kolegów i koleżanek z Rekrutacji & Employer Brandingu – inspiracją lub po prostu ciekawą lekturą branżową. Zapraszamy do lektury!


Design, design i jeszcze raz design!

“Design is as much a matter of finding problems as it is solving them”.

Od samego początku prac nad nową zakładką Kariera i do samego końca bez przerwy wspierał nas nasz ekspercki zespół Product Design. Wspólnie udało nam się zidentyfikować problemy i je rozwiązać tworząc zupełnie nową odsłonę karierowej zakładki – jeszcze raz chcemy podziękować zespołowi Product Design za wsparcie, konsultacje i ciekawą współpracę. 

Więcej projektów oraz case study w wykonaniu zespołu Product Design znajdziecie na Dribble oraz Behance


Funkcjonalność w jednym pasku

Bardzo zależało nam na tym, aby poruszanie się po stronie było maksymalnie proste, przejrzyste i szybkie. Do wszystkich najważniejszych podstron związanych z Ofertami pracy, Wydarzeniami, Blogiem, Materiałami oraz FAQ można dotrzeć z górnego paska nawigacyjnego. 


Poznaj nasze specjalizacje

Od ponad 15 lat działamy i rośniemy jako Pythonowy Software House. Bez wątpienia core’ową technologią w realizowanych przez nas projektach jest Python, jednak za liczbą ponad 200 skutecznie zrealizowanych projektów stoi o wiele więcej składników, które komplementarnie się uzupełniają w stackach technologicznych, zwinnych zespołach oraz rolach projektowych. STX Next to:

  • szeroko pojęty Development zahaczający o Python, JavaScript, React Native i Machine Learning, 
  • jakość zapewniana przez zespół Quality Assurance,
  • wsparcie, utrzymanie i bieżące monitorowanie infrastruktury w wykonaniu działu DevOps
  • zwinność pielęgnowana przez specjalistów Project Management
  • ekscytujące i wizualnie atrakcyjne interfejsy tworzone przez Product Design
  • ekspercki zespół Sales poszerzający klienckie portfolio STX Next, 
  • budowanie nowych linii biznesowych oraz dbanie o jakościowe “service delivery” przez załogę Management
  • rozwój strategii marketingowych, growth hacking i najwyższej jakości content w wykonaniu zespołu Marketing
  • zarządzanie procesami rekrutacyjnymi oraz dbanie o employer branding przez zespół Recruitment&EB, 
  • wsparcie administracyjne i organizacyjne zapewniane przez dział Administracji.  

Wydarzenia w nowym wymiarze

Dzielenie się wiedzą to nie tylko jedna z naszych wartości, ale też część naszego firmowego DNA od wielu, wielu lat. Wszystkie przeszłe, bieżące oraz nadchodzące wydarzenia umieściliśmy w odrębnej zakładce Wydarzenia

Dzielimy się wiedzą z różnych obszarów, dlatego wprowadziliśmy możliwość sortowania wydarzeń po tagach dedykowanych tematyce programowania, biznesu, Agile, QA czy Druku 3D. 


Blogowe zapiski

Kontynuując temat dzielenia się wiedzą nie możemy nie wspomnieć o blogu R&EB. Piszemy tam sporo o pracy w STX-ie, procesie rekrutacji, kulisach onboardingu, eventach, współpracownikach oraz życiu naszych 5 oddziałów: poznańskiego, łódzkiego, pilskiego, wrocławskiego oraz gdańskiego. 

Jeśli szukasz informacji o procesie rekrutacji przeczytaj nasz słowniczek pojęć rekrutacyjnych oraz wpis o benefitach. A może chcesz się dowiedzieć jak wystartować w rekrutacji do roli Junior Python Developer? W tym przypadku możemy polecić zestaw aż 6 wpisów, w których opisujemy ten temat z różnych stron:  Dobry moment na naukę: odświeżony Pythonowy CheatSheet. Zaś jeśli szukasz informacji i wskazówek przed rozmową techniczną? Na to również mamy odpowiedź w postaci 3 wpisów z serii Poznajcie nas: Tech Recruitment Team STX.


Benefity i proces rekrutacji

O procesie rekrutacji i perkach piszemy nie tylko na blogu. Na stronie każdego ze stanowisk znajdziesz szczegółowe opisy wszystkich benefitów oraz poszczególnych etapów rekrutacji. Wszystkie bieżące oraz nadchodzące role są dostępne na stronie Oferty pracy

Jesteśmy największym w Europie Pythonowym Software House, który tworzy ponad 350 wyjątkowych i kreatywnych osób, pasjonatów programowania, zwinności i nowych technologii.
Poznaj nas i dołącz do naszego zespołu SuperBohaterów!

Materiały dla ciekawskich

Na podstronie Materiały umieściliśmy linki do naszych projektów na GitHub, case study na Behance oraz Culture Booka, w którym jeszcze bardziej skupiliśmy się na pokazaniu ludzi, wydarzeń, kultury pracy i codziennego życia firmy.

Już wkrótce oddamy w Wasze ręce lokalne Culture Booki, które osobno przedstawią nasze STX-owe oddziały. 


FAQ

Wieloletnie doświadczenie w rekrutacji oraz bardzo dobra znajomość działalności firmy na co dzień pozwala nam być wsparciem dla kandydatów, współpracowników oraz osób, które słyszą o STX-ie po raz pierwszy. Z licznych rozmów rekrutacyjnych, spotkań na meetupach oraz Targach Pracy wyłoniłyśmy najczęściej powtarzające się pytania i umieściliśmy je w sekcji FAQ.

Jeśli natomiast macie do nas pytanie, którego nie ma na tej liście, serdecznie zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub adres hello@stxnext.pl

Przeczytaj również

Najciekawsze w Rekrutacja

STX-owy przegląd roku 2020

2020… Cóż to był za rok! Chapeau bas dla tego, kto planując go chwilę wcześniej, był w stanie przewidzieć jego dynamikę i to, co będzie się w nim działo. A jeszcze większe uznanie dla tych, którym – mimo że czasem dość mocno pod wiatr – swoje plany udało się zrealizować. Zapraszamy na tradycyjne, coroczne podsumowanie […]

Rekrutacja zdalna – 6 praktycznych rad

Rekrutacja zdalna to spore wyzwanie, zarówno dla rekruterów, jak i dla kandydatów. Za nami już kilka miesięcy rozmów online, dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami sześcioma radami, które mogą wpłynąć na sukces rekrutacji, niezależnie od stanowiska, o które się ubiegacie. 1. Sprawdź sprzęt Przed rozmową upewnij się, że Twój sprzęt jest przygotowany na dłuższe spotkanie. […]

Perks for you: więcej o pracy w STX-ie

Tematów zahaczających o rozmowy rekrutacyjne, ich przebieg i treść nigdy dość na naszym blogu. Wydawałoby się, że to zagadnienie jest już wyczerpane, jednak kolejna rozmowa inspiruje nas do następnego wpisu na blogu. Słowniczek pojęć rekrutacyjnych, seria wpisów Poznajcie nas: Tech Recruitment team oraz rekrutacja w STX Next bez tajemnic zostawiły otwarty, nie mniej ważny, temat rekrutacyjny – temat benefitów, dodatków i […]

Czytaj więcej

Kontakt

Masz pytania?