Katowice

Najnowszy oddział z największymi ambicjami!

online / TBA

Największy pythonowy software house w europie

O STX Next

 

 

Jesteśmy największym pythonowym software house w Europie, z ponad 15-letnią historią. Na co dzień współpracujemy z ponad 350 osobami, w tym 200 Python- i JavaScript Developerami. Specjalizujemy się takżę w DevOps, Machine Learning, Data Engineering, React Native oraz UX, a wkrótce także i Node.js. Nasze interdyscyplinarne zespoły tworzą wyjątkowe produkty dla klientów z całego świata, łącząc podejście Agile, dobre praktyki, świetnej jakości oprogramowanie i nowe technologie. Nasz plan na 2021 to podbój Górnego Śląska. Mamy nadzieję, że przyjmiecie nas z otwartymi rękami! 

Poznaj

STX Next w liczbach

+ 0
współpracowników
+ 0
developerów
+ 0
projektów w tym momencie
+ 0
Python Developerów
+ 0
JavaScript Developerów
+ 0
Software Testerów
+ 0
ról Agile

Nasz plan

Katowicki STX Next

Jesteśmy obecni w Poznaniu, Wrocławiu, Pile, Łodzi i Gdańsku – ta ostatnia lokalizacja jest naszym najmłodszym oddziałem, który liczy już prawie 50 osób! 

Bardzo liczymy na to, że w aglomeracji katowickiej powtórzymy ten sukces. W ciągu najbliższych kilkudziesięciu miesięcy chcemy nawiązać współpracę z około setką osób. Liczba ta nie bierze się znikąd – z doświadczenia wiemy, że to idealny balans pomiędzy silnym centrum kompetencyjnym, w którym każdy może rozwijać swoje pasje, nie tylko te programistyczne, a oddziałem, który nie wymaga mocno rozbudowanych struktur. 

 

Rozpoczynamy od zbudowania zdalnego zespołu (kto teraz nie jest online?), ale jeśli pojawi się taka potrzeba, zorganizujemy lokalne biuro – na przykład w formie przestrzeni co-workingowej. Gdzie ono będzie? To miejsce wybierzemy wspólnie z osobami, które podejmą z nami współpracę w stolicy Górnego Śląska. Angażowanie wszystkich współpracowników w takie decyzje wynika ściśle z naszych wartości, o których możesz przeczytać tutaj.

 

poznaj

Nasze projekty

Praca w software housie to duża różnorodność – projektów, branż, klientów. Do tej pory swoim kodem wsparliśmy branżę e-commerce, finansową, turystyczną, sportową, farmaceutyczną, ale nie brak w naszym portfolio mniej standardowych pozycji. Pracowaliśmy dla mnichów buddyjskich, firmy zajmującej się personalizacją perfum czy też zajmowaliśmy się walką z cyberprzestępczością.

#python #javascript #devops #reactnative #devops #machinelearning #softwaretesting

szybki i konkretny

Proces rekrutacji

Jak wygląda proces rekrutacji w STX Next? Przede wszystkim szybki, krótki i zawsze zakończony feedbackiem, niezależnie od rezultatów spotkania. 

Obecnie wszystkie rekrutacje prowadzimy w 100% online. Składają się one z etapu HR i etapu technicznego, mocno ukierunkowanego na sprawdzenie Twoich umiejętności w praktyce.

Dowiedz się więcej o naszej rekrutacji technicznej, oglądając film z rekruterami w roli głównej.

Culture Book

W tym miejscu możemy napisać o tym, jaki mamy młody i dynamiczny zespół oraz jak fantastyczną mamy atmosferę. Postanowiliśmy tego jednak nie robić – oddaliśmy głos naszym współpracownikom z różnych oddziałów, żeby opowiedzieli swoimi słowami jak pracuje im się w STX Next. Pobierz nasz Culture Book i zanurz się w tym, co definiuje naszą firmę.

Senior JavaScript Developer, Poznań

Artur Konieczny

To, co mnie najbardziej zaskoczyło w pracy w STX Next, to wielkie zaufanie - od pierwszego dnia pracy trafiłem do projektów, gdzie jako zespół byliśmy za nie odpowiedzialni i wzajemnie się motywowaliśmy do działania, aby dostarczyć jak najlepszy produkt klientowi. Ponadto podoba mi się przyjazna i rodzinna atmosfera, zawsze można spotkać kogoś w kuchni i chwilę porozmawiać. Dodatkowo jest sporo mniejszych i większych wydarzeń integracyjnych i wiele uśmiechniętych twarzy na korytarzach.

Tech Lead & Full-Stack Developer, Wrocław

Marek Bryling

STX Next to miejsce ze świetną atmosferą, gdzie mogę jednocześnie zdobywać nową wiedzę i dzielić się tą, którą już mam. Pracuję tutaj, bo firma naprawdę zapewnia równowagę między pracą a resztą życia. Pierwszą rzeczą, którą robię po przyjściu do pracy to kawa, a zaraz po niej druga.

Product Owner, Piła

Tomasz Muszczek

Osobiście, nie postrzegam STX Next jako "po prostu" firmę. To coś więcej. Pracując w pilskim biurze już ponad połowę dekady mam poczucie pewnej wspólnoty - ludzi o podobnych zainteresowaniach, pasjach i hobby, szczególnie w zakresie szeroko pojętej, nowoczesnej technologii. Wzajemnie się inspirujemy i napędzamy do ciągłego rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń - zarówno indywidualnie, jak i poprzez udział w branżowych eventach wszelkiego rodzaju.

Python Developer, Łódź

Dawid Dutkiewicz

Pracuję w STX Next, bo cenię różnorodność projektów, work-life balans i rozwój zawodowy. STX Next to przede wszystkim brak korpo-głupot. W codziennej pracy najbardziej lubię możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych kolegów. Mój team to miks fantastycznych ludzi z różnych dziedzin. Nigdy nie zapomnę, kiedy jako cel roczny zaproponowano mi zadbanie o zdrowie. Pierwsza rzecz, którą robię po przyjściu do biura, to... zalogować się, sprawdzić Slacka i kawa przed pierwszym git pull.

Python Expert

Mikołaj Lewandowski

Praca w STX Next to praca z niesamowitymi ludźmi. Zaangażowanymi, z mnóstwem pozytywnej energii, która objawia się zarówno podczas rozkmin nad kodem, jak i wspólnych integracji. Z mojej perspektywy świetną sprawą jest również duża różnorodność projektów oraz wpływ jaki mamy na decyzje - nie tylko techniczne, ale i organizacyjne.

Poznaj naszych ekspertów!

Kontakt

Masz pytania?